Trampoliny, ścieżki akrobatyczne i ...

Kinga Grodzka

Trampoliny, ścieżki akrobatyczne i baseny wypełnione gąbkami – takie atrakcje mieli do dyspozycji uczniowie klas 1C, 2C oraz 3C, którzy w miniony wtorek udali się na integracyjną wycieczkę do parku trampolin Jump Arena w Poznaniu.

Celem wyjazdu było wyrabianie nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, integracja uczniów oraz rozwijanie zainteresowania sportem.  Po krótkiej rozgrzewce uczestnicy wycieczki  korzystali (oczywiście pod okiem instruktora)  z szeregu atrakcji  - różnej wielkości trampolin, ścieżek akrobatycznych i  basenów z gąbkami.  Część młodzieży wykazała się umiejętnością wykonywania różnego typu salt i przewrotów, inni woleli spokojne skoki.

Po wspaniałej zabawie w parku trampolin wszyscy udali się do McDonalda w Kórniku.

Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń.

Opiekunami młodzieży były panie Anna Wnuk i  Kinga Grodzka.