^
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Zmieniaj nawyki - nie klimat

 

 

Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim konkursie na temat klimatu i działań podejmowanych na rzecz jego ochrony. Jest on częścią kampanii edukacyjnej pt. „Zmieniaj nawyki – nie klimat”.

W szkole powstał ekozespół (Adrianna Nowak, Luiza Burchacka, Szymon Szczot, Adam Grabowski, Wojciech Świątkowski)) wspomagany przez uczniów klasy IIIe, który pod opieką pani Renaty Smoczyk i Ireny Waligóry reprezentuje szkołę w zmaganiach konkursowych.

Zadanie uczniów polega na tworzeniu mapy ekologicznej i napisaniu raportu klimatycznego dla gminy Środa Wlkp. I etap konkursu zakończył się 15 lutego 2014r. II etap konkursu zakończy się przeprowadzeniem zbiórki sprzętu elektrycznego i elektronicznego na terenie naszej szkoły. Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy!

 

Copyright © 2013. © Gimnazjum nr 1 w Środzie Wielkopolskiej Rights Reserved.


Facebook youtube

Strona Gimnazjum nr 1 w Środzie Wlkp. używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Polityka prywatności

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.