^

VII Festiwal Piosenki Anglo- i Niemieckojęzycznej rozstrzygnięty!!!

111Trudno uwierzyć, że Festiwal Piosenki Anglo- i Niemieckojęzycznej w Gimnazjum nr  1 odbywa się już od siedmiu lat. Początkowo skromna impreza, mająca kształt przeglądu wokalistów z naszej szkoły, rozrosła się do bardzo dużych rozmiarów.

więcej...

Wyniki konkursu " Z geografią za pan brat"

KsiazkaW konkursie „Z geografią za pan brat” przygotowanym przez bibliotekę szkolną wzięło udział 125 uczniów. Warunkiem otrzymania oceny bardzo dobrej z geografii było udzielenie bezbłędnych odpowiedzi na wszystkie pytania.

więcej...

Sienkiewicz na piątkę

KsiazkaW konkursie „Życie i twórczość Henryka Sienkiewicza” przygotowanym przez bibliotekę szkolną najlepiej poradziły sobie  następujące osoby: Aleksandra Lalka, Jakub Mazur, Krzysztof Mazur, Magdalena Paluszkiewicz, Monika Paluszkiewicz, Marika Szczęsna z klasy 1b,

więcej...

Wyniki konkursu "W świecie fantasy"

Ksiazka26 kwietnia 2016r. zakończył się konkurs plastyczny ogłoszony przez bibliotekę szkolną  „W świecie fantasy”. Prace przygotowane przez uczniów były bardzo pomysłowe i oryginalne.

więcej...

VII Festiwal Piosenki Anglo - i Niemieckojęzycznej

Serdecznie zapraszamy gimnazjalistów z powiatu średzkiego oraz ościennych do wzięcia udziału w VII Festiwalu Piosenki Anglo - i Niemieckojęzycznej.

więcej...

Wyniki konkursu błyskawicznego

Ksiazka14 kwietnia 2016r. odbył się konkurs błyskawiczny przygotowany przez bibliotekę szkolną. Konkurs związany był z 1050 rocznicą Chrztu Polski.

Tym razem swoją wiedzę mogli sprawdzić uczniowie z klasy 3a oraz 3e.

więcej...

© Gimnazjum nr 1 w Środzie Wielkopolskiej


Facebook

Strona Gimnazjum nr 1 w Środzie Wlkp. używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Polityka prywatności

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.