^

Świąteczny konkurs błyskawiczny

Ksiazka16 grudnia 2014r. biblioteka szkolna przeprowadziła „Świąteczny konkurs błyskawiczny”.                               Uczniowie z klas 2z, 3a oraz 3h musieli wykazać się znajomością związków frazeologicznych związanych ze słowem „święty” oraz wiedzą na temat przysłów dotyczących Bożego Narodzenia.

więcej...

Wyniki konkursu AVATAREK - etap szkolny.

avatarDnia 09 grudnia w Gimnazjum nr 1 w Środzie odbyły się

eliminacje szkolne Konkursu Informatycznego AVATAREK.

więcej...

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

 

27 listopada odbył się etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego. Test nie należał do najłatwiejszych i znacznie wykraczał poza zagadnienia realizowane na etapie gimnazjalnym.

więcej...

Konkurs Logicznego Myślenia

20 listopada 2014 odbyły się w naszej szkole eliminacje do Konkursu Logicznego Myślenia. Spotkało się osiem trzyosobowych drużyn z klas pierwszych, drugich i trzecich.

więcej...

Konkurs Języka Niemieckiego

Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

Uczniowie naszej szkoły brali udział w trzynastej edycji Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów zorganizowanym przez PSNJN. Zadania były bardzo trudne, pomimo to uczniowie poradzili sobie wspaniale. Najlepszy wynik uzyskała Maria Torzyńska z klasy 3b (32pkt./40pkt), która zakwalifikowała się do etapu regionalnego konkursu. GRATULUJEMY!

Monika Głowacka

Wyniki międzynarodowego konkursu BÓBR

image004Konkurs Bóbr jest międzynarodowym konkursem z zakresu informatyki oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej, zainicjowanym w roku 2004 na Litwie.

Głównym celem konkursu jest rozwój i kształtowanie myślenia algorytmicznego oraz popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną.

więcej...

© Gimnazjum nr 1 w Środzie Wielkopolskiej


Facebook

Strona Gimnazjum nr 1 w Środzie Wlkp. używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Polityka prywatności

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.