^

Konkurs Pitagorejczycy

pitagorejczycy 727 marca 2015 roku odbyła się VIII edycja Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „Pitagorejczycy”. Organizatorami konkursu byli: Gimnazjum nr1 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Luboniu oraz Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

więcej...

Marcowy konkurs błyskawiczny

Ksiazka27 marca 2015r. odbył się „Marcowy konkurs błyskawiczny”. Wzięły w nim udział dwie klasy, 1b oraz 2e. Uczniowie musieli wykazać się znajomością wyrazów bliskoznacznych.       Z zadaniem najlepiej poradził sobie Maciej Kulawik z klasy 1b. Zdobył maksymalną liczbę punktów. Zwycięzca nagrodę otrzymana na najbliższym apelu. Gratuluję!

Razem tworzymy lepszy Internet

DSCN0008Hasło tegorocznego DBI, to: „Razem tworzymy lepszy Internet”.

9.02.2015r. w sali nr 19 odbył się quiz z okazji zbliżającego się Dnia Bezpiecznego Internetu.

więcej...

Konkurs KOALA

koala 05W dniu 5 lutego odbył się w naszej szkole I etap Konkursu Matematyczno-Informatycznego KOALA. Trzy drużyny 4-osobowe, pod okiem koordynatora pani Emilii Skrzypczak, w ciągu 45 minut zmagało się z 10 zadaniami.

więcej...

V Międzypowiatowy Konkurs Wiedzy z Języka Angielskiego i Niemieckiego.

074W czwartek, 5 lutego, w Gimnazjum nr 1 w Środzie Wlkp. odbył się V Międzypowiatowy Konkurs Wiedzy z Języka Angielskiego i Niemieckiego. Organizatorami imprezy było Gimnazjum nr 1 w Środzie Wlkp., któremu wsparcia udzielili: Urząd Miasta Środa Wlkp., Starostwo Powiatowe w Środzie Wlkp. oraz Nidzicka Fundacja Rozwoju.

więcej...

WARTO SIĘ UCZYĆ!

image078WARTO SIĘ UCZYĆ, to hasło przewodnie właśnie zakończonego konkursu trwającego od października w Gimnazjum nr 1 w Środzie, w którym nagrodą był wyjazd w dniu 3 lutego na wycieczkę dydaktyczną do Borówca, zorganizowaną dla 30 uczniów, którzy osiągnęli najwyższą średnią ocen za I semestr.

więcej...

© Gimnazjum nr 1 w Środzie Wielkopolskiej


Facebook

Strona Gimnazjum nr 1 w Środzie Wlkp. używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Polityka prywatności

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.