^

Razem tworzymy lepszy Internet

DSCN0008Hasło tegorocznego DBI, to: „Razem tworzymy lepszy Internet”.

9.02.2015r. w sali nr 19 odbył się quiz z okazji zbliżającego się Dnia Bezpiecznego Internetu.

więcej...

Konkurs KOALA

koala 05W dniu 5 lutego odbył się w naszej szkole I etap Konkursu Matematyczno-Informatycznego KOALA. Trzy drużyny 4-osobowe, pod okiem koordynatora pani Emilii Skrzypczak, w ciągu 45 minut zmagało się z 10 zadaniami.

więcej...

V Międzypowiatowy Konkurs Wiedzy z Języka Angielskiego i Niemieckiego.

074W czwartek, 5 lutego, w Gimnazjum nr 1 w Środzie Wlkp. odbył się V Międzypowiatowy Konkurs Wiedzy z Języka Angielskiego i Niemieckiego. Organizatorami imprezy było Gimnazjum nr 1 w Środzie Wlkp., któremu wsparcia udzielili: Urząd Miasta Środa Wlkp., Starostwo Powiatowe w Środzie Wlkp. oraz Nidzicka Fundacja Rozwoju.

więcej...

WARTO SIĘ UCZYĆ!

image078WARTO SIĘ UCZYĆ, to hasło przewodnie właśnie zakończonego konkursu trwającego od października w Gimnazjum nr 1 w Środzie, w którym nagrodą był wyjazd w dniu 3 lutego na wycieczkę dydaktyczną do Borówca, zorganizowaną dla 30 uczniów, którzy osiągnęli najwyższą średnią ocen za I semestr.

więcej...

Dobre wychowanie na co dzień

Ksiazka26 stycznia biblioteka szkolna przeprowadziła konkurs błyskawiczny „Dobre wychowanie na co dzień”. Tym razem uczniowie z klas: 1z, 2a, 3f musieli wykazać się znajomością zasad savoir-vivre. Największą liczbę punktów zdobyli Dawid Szkudlarski, Weronika Nowakowska oraz Dagmara Włodarczak z kl. 3f.

Laureaci otrzymają nagrody na najbliższym apelu. Gratuluję!       

Rejonowy Przegląd Kolęd i Pastorałek

SAM 7017mDnia 17 stycznia 2015 r. odbył się Rejonowy Przegląd Kolęd i Pastorałek w Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Zaniemyślu. Nasze Gimnazjum reprezentowali: uczennica Aleksandra Konieczna z klasy I b, która  zaśpiewała kolędę pt. „Nie było miejsca dla Ciebie” i uczeń Marcin Brzóstowicz z klasy 1 s, który wykonał pastorałkę pt. „Maleńka gwiazdka”.

więcej...

© Gimnazjum nr 1 w Środzie Wielkopolskiej


Facebook

Strona Gimnazjum nr 1 w Środzie Wlkp. używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Polityka prywatności

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.