^

Listopadowe porządki

Szkolne Koło Wolontariusza porząkowało groby na średzkim cmentarzu. Szczególne zainteresowanie wzbudził nagrobek Marii Radziejewskiej – literatki zwanej czwartą Marią Henryka Sienkiewicza.

więcej...

Święto Niepodległości

P1130251W piątek 7 listopada 2014r. w auli odbyła się akademia z okazji Święta Niepodległości. Przedstawienie przygotowała młodzież z klas 3c i 3g  ...

więcej...

Wycieczka rowerowa do Koszut

 

 IMG 2120      Wycieczka rowerowa klasy 3h do Koszut

      Korzystając z pięknej jesiennej pogody 21 października nasza klasa wraz z wychowawczynią p. Moniką Głowacką i pod opieką p. Roberta Kozaka wybrała się na wycieczkę rowerową. Zgodnie z celem, jaki założyliśmy sobie w klasie pierwszej gimnazjum, aby zwiedzić najbliższą okolicę wybraliśmy się do Koszut.

więcej...

Kiermasz książki

KsiazkaJuż po raz kolejny biblioteka szkolna przygotowała w październiku kiermasz książki. Książki zostały dostarczone przez Księgarnię i Hurtownię Taniej Książki z siedzibą w Tuliszkowie. Celem kiermaszu było zapoznanie społeczności szkolnej z ciekawymi tytułami oraz umożliwienie zakupu książek po dużo niższych cenach.

więcej...

Edukacja i słodycze

22102014771Wycieczka do Poznania

22 października 2014 r. wybraliśmy się na wycieczkę do Poznania. Najpierw oglądaliśmy obrazy w Muzeum Narodowym. Pani przewodnik opowiadała nam o mitologii w malarstwie, dowiedzieliśmy się również jak należy patrzeć na dzieło sztuki.

więcej...

Konkurs ogólnoszkolny

Borowiec                           WARTO SIĘ UCZYĆ!!!

Ogłaszamy ogólnoszkolny konkurs na najwyższą średnią ocen w I semestrze bieżącego roku szkolnego.

więcej...

© Gimnazjum nr 1 w Środzie Wielkopolskiej


Facebook

Strona Gimnazjum nr 1 w Środzie Wlkp. używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Polityka prywatności

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.