^

Wiosną znów rozkwitną żonkile!

P1080994Uczniowie naszego gimnazjum już od kilku lat aktywnie włączają się w zbiórkę pieniędzy dla Średzkiego Hospicjum im. Piotra Króla. Akcja ,,Pola nadziei" ma na celu uzyskanie pomocy finansowej dla tej ważnej instytucji, która zapewnia godną opiekę medyczną ludziom terminalnie chorym.

więcej...

Kiermasz

KsiazkaPo raz kolejny w bibliotece szkolnej został przygotowany kiermasz taniej książki. W ostatnim tygodniu października społeczność szkolna miała możliwość zapoznania się z ofertą.

więcej...

Marsze na orientację

P1150729W  sobotę 17 października Oddział PTTK Ziemi Średzkiej zorganizował imprezę na orientację –„ InO na przywitanie jesieni”. Wzięło w niej udział 90-ciu uczestników w wieku od 4 do 60 lat. Naszą szkołę reprezentowały dwie dziewczyny z klasy Ib: Magda i Monika Paluszkiewicz.

więcej...

Znowu na Bułgarskiej!

IMG 39971W sobotnie popołudnie 17 października młodzi kibice Kolejorza z naszej szkoły obejrzeli kolejny ligowy mecz poznańskiej drużyny. Na stadion przy ulicy Bułgarskiej znowu przyjechał zespół Ruchu Chorzów, z którym Lech grał niedawno w Pucharze Polski.

więcej...

Spotkanie z wyjątkowym człowiekiem

P918252818 września 2015r. w związku z realizacją projektu „KULTURA – Droga do integracji” odbyło się spotkanie ze znanym malarzem Stanisławem Kmiecikiem. Uczestniczyło w nim ok. 130 uczniów wraz z nauczycielami. Spotkanie prowadziła żona artysty, która opowiadała o jego życiu i twórczości. Pan Stanisław urodził się bez rąk. Jako pięcioletni chłopiec zaczął malować ustami i nogami.

więcej...

e-Tornister

szkola z wyobraznia 2

e-Tornister - przyszłość szkoły?

W dniach 12-14 października w Poznaniu odbyła się Międzynarodowa Konferencja ph. „SZKOŁA Z WYOBRAŹNIĄ”. Organizatorem był Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Wydział Studiów Edukacyjnych na czele z prof. Stanisławem Dylakiem oraz Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie.

więcej...

© Gimnazjum nr 1 w Środzie Wielkopolskiej


Facebook

Strona Gimnazjum nr 1 w Środzie Wlkp. używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Polityka prywatności

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.