^

Gimnazjum nr 1 w gości prosi...

wspolna euW dniach od 25 do 28 kwietnia 2016 r. do Gimnazjum nr 1 przybyli uczniowie z niemieckiego miasta Hennigsdorf oraz z czeskich Kralup, aby uczestniczyć w międzynarodowej wymianie młodzieży.

więcej...

Gimnazjum nr 1 biegło z flagą

Bieg fotkaW poniedziałek 2 maja, w dniu Święta Flagi Narodowej nad Jeziorem Średzkim odbył się kolejny Bieg z Flagą. Na starcie pojawiło się aż 285 osób gotowych do biegu. Każdy uczestnik przy rejestracji otrzymał flagę, z którą później biegł. Tuż przed startem odbyła się wspólna rozgrzewka.

więcej...

Witaj maj, piękny maj...

0Witaj maj, piękny maj …

W Środzie Wlkp. świętowano 125. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Obchody święta rozpoczęły się w Kolegiacie uroczystą Mszą Świętą w intencji Ojczyzny.

więcej...

Piękna nasza Środa cała…

zachwytW sobotę, 23 kwietnia, uczniowie klasy 2a wraz z panią Anną Maćkowiak wzięli udział w piątej edycji akcji "Zielona Środa". Celem przedsięwzięcia było sadzenie drzewek, tym razem niedaleko „Górek Wojtaszaka”.

więcej...

Bieg z flagą.

flaga Polski

2 maja odbędzie się Bieg z Flagą. Zachęcamy wszystkich uczniów, rodziców oraz nauczycieli do wzięcia w nim udziału.Zgłoszenia uczniów przyjmuje p. Aleksandra Hańczyk.Poniżej regulamin i mapka trasy biegu.      

   TRASA BIEGU                  

więcej...

Wycieczka do Śmiełowa i Potarzycy

13090361 230248507331647 1671357897 n17 kwietnia 2016 roku uczniowie klas Ia i Is wraz z wychowawcami: p. Anetą Maciejewską i p. Violettą Rydian, brali udział w wycieczce do Śmiełowa i Potarzycy.

więcej...

© Gimnazjum nr 1 w Środzie Wielkopolskiej


Facebook

Strona Gimnazjum nr 1 w Środzie Wlkp. używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Polityka prywatności

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.