^

Refleksje po egzaminie

P1170102Egzamin gimnazjalny już za nami, przeżywali go nie tylko uczniowie, ale również nauczyciele. Warto zastanowić się, jakie zadania uczniowie uznali za trudne, a co nie sprawiło gimnazjalistom większych problemów?

więcej...

Uroczystości w Trzebisławkach

20160506 104219Dnia 6 maja 2016r. uczniowie naszej szkoły w składzie: Magdalena Hańczyk, Martyna Andrys i Filip Malinowski uczestniczyli w uroczystościach 71. rocznicy zakończenia I wojny światowej.

więcej...

Pamiętamy...

memorial005Pamiętamy...

W piątek 29 kwietnia w naszej szkole odbył się I Memoriał im. Natalii Rządkowskiej i Klaudiusza Bandosza. 

więcej...

Gimnazjum nr 1 w gości prosi...

wspolna euW dniach od 25 do 28 kwietnia 2016 r. do Gimnazjum nr 1 przybyli uczniowie z niemieckiego miasta Hennigsdorf oraz z czeskich Kralup, aby uczestniczyć w międzynarodowej wymianie młodzieży.

więcej...

Gimnazjum nr 1 biegło z flagą

Bieg fotkaW poniedziałek 2 maja, w dniu Święta Flagi Narodowej nad Jeziorem Średzkim odbył się kolejny Bieg z Flagą. Na starcie pojawiło się aż 285 osób gotowych do biegu. Każdy uczestnik przy rejestracji otrzymał flagę, z którą później biegł. Tuż przed startem odbyła się wspólna rozgrzewka.

więcej...

Witaj maj, piękny maj...

0Witaj maj, piękny maj …

W Środzie Wlkp. świętowano 125. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Obchody święta rozpoczęły się w Kolegiacie uroczystą Mszą Świętą w intencji Ojczyzny.

więcej...

Copyright © 2013. © Gimnazjum nr 1 w Środzie Wielkopolskiej.


Facebook

Strona Gimnazjum nr 1 w Środzie Wlkp. używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Polityka prywatności

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.