^

Akcja „Gimnazjaliści na Kolejorza!”

IMG 2043W niedzielne popołudnie 5 października grupa wiernych kibiców Kolejorza z naszego gimnazjum razem z opiekunami Moniką Głowacką, Robertem Kozakiem i Mariuszem Cybichowskim wzięła udział w kolejnej akcji „Gimnazjaliści na Kolejorza!”

więcej...

Rewizyta Gim1 w Hennigsdorf

128m

 

Uczniowie z Gimnazjum nr 1 z rewizytą w Niemczech

15 uczniów i uczennic z Gimnazjum nr 1 w Środzie Wlkp. wraz z opiekunkami: A. Deską, A. Wysocką i Wnuk w dniach 16-19 września 2014r. realizowali kolejną część wymiany uczniowskiej.

więcej...

Mamy e-Dziennik

Informujemy, że w szkole funkcjonuje dziennik elektroniczny (e-Dziennik).

Wszyscy rodzice i uczniowie mają możliwość korzystania z e-Dziennika.

E-DZIENNIK ELEKTRONICZNY - WYJAŚNIENIA

więcej...

Gim 1 na meczu

IMG 1990

Gim 1 na meczu Lecha o Puchar Polski !

W środę 24 września uczniowie z naszego gimnazjum po raz pierwszy kibicowali drużynie Lecha Poznań podczas meczu o Puchar Polski.

więcej...

Nowy rok szkolny z Kolejorzem!

IMG 1910

Rozpoczynamy nowy rok szkolny z Kolejorzem!

W sobotę 20 września gimnazjaliści z „Jedynki” pierwszy raz w tym roku szkolnym pojechali do Poznania kibicować drużynie Lecha. Tym samym rozpoczęli trzeci sezon regularnego kibicowania poznańskiej drużynie.

więcej...

Rewizyta w Hennigsdorf

16 uczniów i uczennic naszej szkoły wraz z opiekunkami panią A. Deską, panią A. Wysocką i panią A. Wnuk będzie realizować kolejną część wymiany uczniowskiej. Tym razem nasi uczniowie wyjeżdżają do Hennigsdorfu. Uczniowie wraz z opiekunkami spotkają się po raz kolejny z grupą niemieckich uczniów z Albert-Schweitzer-Schule, gdzie w dniach 16-19 września będą brać udział w spotkaniach i projektach przygotowanych przez grupę uczniów z Niemiec.

© Gimnazjum nr 1 w Środzie Wielkopolskiej


Facebook

Strona Gimnazjum nr 1 w Środzie Wlkp. używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Polityka prywatności

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.