^

Szkolna wycieczka, czyli o tym, jak woda hycła…

P1290832mW dniach 19-22 maja uczniowie klas trzecich, drugich oraz czworo pierwszaków, oczywiście z opiekunami, wybrali się na wycieczkę szkolną w Tatry i Pieniny.

więcej...

Klasa 1d i 1s na wycieczce we Wrocławiu

0012.bmp8 maja 2015r. uczniowie naszego gimnazjum wraz z opiekunami p. Ireną Waligórą,

p. Aleksandrą Hańczyk i p. Robertem Kozakiem udali się na wycieczkę do Wrocławia.

więcej...

Majowa lekcja patriotyzmu

3 MajaW Środzie Wlkp. odbyły się uroczystości związane z rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja – pierwszej konstytucji w Europie i drugiej po Stanach Zjednoczonych na świecie.

więcej...

Projekt "Wolontariat z klasą".

wolontariatzklasaGimnazjum nr 1 przystąpiło do nowego projektu „WOLONTARIAT Z KLASĄ – program rozwoju aktywności społecznej gimnazjalistów". Program zakłada działalność szkolnych klubów wolontariatu poprzez wdrażanie innowacyjnego programu edukacyjnego „Szacun dla wszystkich”.

więcej...

Znowu oglądaliśmy Kolejorza w akcji!

IMG 3097W niedzielne popołudnie 12 kwietnia nasi gimnazjaliści wraz ze swoimi opiekunami wyruszyli kolejny raz do Poznania, żeby obejrzeć jak drużyna Lecha Poznań walczy w tym sezonie o tytuł mistrza Polski.

więcej...

Lipy czy dęby?

20150418 104014Każdy, kto pojawił się 18 kwietnia o godzinie 10.00 przy ulicy Lotniczej w Środzie, mógł posadzić swoje drzewko. Mieliśmy do wyboru: lipy lub dęby.

więcej...

© Gimnazjum nr 1 w Środzie Wielkopolskiej


Facebook

Strona Gimnazjum nr 1 w Środzie Wlkp. używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Polityka prywatności

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.