^

Mamy e-Dziennik

Informujemy, że w szkole funkcjonuje dziennik elektroniczny (e-Dziennik).

Wszyscy rodzice i uczniowie mają możliwość korzystania z e-Dziennika.

E-DZIENNIK ELEKTRONICZNY - WYJAŚNIENIA

więcej...

Gim 1 na meczu

IMG 1990

Gim 1 na meczu Lecha o Puchar Polski !

W środę 24 września uczniowie z naszego gimnazjum po raz pierwszy kibicowali drużynie Lecha Poznań podczas meczu o Puchar Polski.

więcej...

Nowy rok szkolny z Kolejorzem!

IMG 1910

Rozpoczynamy nowy rok szkolny z Kolejorzem!

W sobotę 20 września gimnazjaliści z „Jedynki” pierwszy raz w tym roku szkolnym pojechali do Poznania kibicować drużynie Lecha. Tym samym rozpoczęli trzeci sezon regularnego kibicowania poznańskiej drużynie.

więcej...

Rewizyta w Hennigsdorf

16 uczniów i uczennic naszej szkoły wraz z opiekunkami panią A. Deską, panią A. Wysocką i panią A. Wnuk będzie realizować kolejną część wymiany uczniowskiej. Tym razem nasi uczniowie wyjeżdżają do Hennigsdorfu. Uczniowie wraz z opiekunkami spotkają się po raz kolejny z grupą niemieckich uczniów z Albert-Schweitzer-Schule, gdzie w dniach 16-19 września będą brać udział w spotkaniach i projektach przygotowanych przez grupę uczniów z Niemiec.

Witamy po wakacjach

1 WRZEŚNIA ROZPOCZĄŁ SIĘ ROK SZKOLNY 2014/2015!!!

   Wszystkim Uczniom życzymy, by w nowy rok szkolny wkroczyli z energią i entuzjazmem. Niech szkoła będzie dla Was rozwojem własnych uzdolnień i zainteresowań, jak również miejscem radości i wielu przyjaźni.

Dyrektorom, Nauczycielom i Wychowawcom życzymy wielu sukcesów pedagogicznych, a także radości oraz optymistycznego nastawienia w każdym dniu pracy.

Wszystkim Pracownikom administracji i obsługi zaś życzymy, aby praca przebiegała w przyjaznej atmosferze, która ułatwia realizację zaplanowanych przedsięwzięć. 

                                                                                                                                                                                                          Opiekunowie SU

© Gimnazjum nr 1 w Środzie Wielkopolskiej


Facebook

Strona Gimnazjum nr 1 w Środzie Wlkp. używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Polityka prywatności

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.