Gimnazjum nr 1
ul.Lipowa 9
63-000 Środa Wlkp.
gim1sroda@o2.pl   tel:61 285 23 74

Nasi Prymusi 2014/2015

Kinga Grodzka

imię i nazwisko

klasa

średnia

Weronika Wawrzyniak

1a

5,43

Oliwia Michalczak

1c

5,21

Julia Pigłowska

1a

5,00

Kamila Koprucka

1c

4,93

Angelika Ratajczak

1c

4,93

Martyna Andrys

1a

4,77

Agata Sobucka

1d

4,75

     

Weronika Grzybowska

2d

5,64

Aleksander Waligóra

2d

5,57

Wiktoria Pigłowska

2b

5,50

Michał Śliwka

2e

5,50

Barbara Ławniczak

2b

5,43

Oliwia Osowska

2c

5,36

Zuzanna Olejniczak

2c

5,21

Joanna Rurek

2d

5,14

Anita Mielcarek

2d

5,00

Erika Burchacka

2e

4,93

Marek Sobota

2c

4,93

Zuzanna Graczyk

2b

4,79

Martyna Jankowska

2e

4,79

     

Maria Torzyńska

3b

5,72

Aleksandra Gembicka

3b

5,61

Agnieszka Moroz

3c

5,33

Monika Zataj

3c

5,33

Weronika Jopek

3b

5,28

Małgorzata Sobota

3c

5,22

Aleksandra Szczot

3g

5,22

Eliza Dłubała

3c

5,20

Agnieszka Gołębniak

3a

5,19

Patrycja Parysek

3g

5,17

Adrianna Ślebioda

3d

5,16

Marta Wysocka

3b

5,11

Adam Gącik

3b

5,06

Weronika Czopik

3f

5,05

Marta Tatarka

3h

5,05

Martyna Waligóra

3f

5,05

Barbara Leporowska

3e

5,00

Karolina Kaczmarek

3b

4,94

Krzysztof Kubiak

3h

4,94

Łukasz Łukowiak

3h

4,94

Aleksandra Trzmiel

3e

4,94

Maja Walczak

3d

4,94

Jędrzej Kujawa

3g

4,83

Daria Maciejowska

3f

4,83

Gabriela Mierzwa

3b

4,78

                                               JESTEŚMY Z WAS DUMNI.         GRATULUJEMY!!!

Prymusi 2013/2014

Jarosław Sobota

          P R Y M U S I   II   S E M E S T R    2 0 1 3 / 2 0 1 4        

 

Klasy pierwsze

Imię i nazwisko

Klasa

Średnia

Weronika Grzybowska

1d

5,28

Michał Śliwka

1e

5,07

Barbara Ławniczak

1b

5,07

Aleksander Waligóra

1d

5,07

Wiktoria Pigłowska

1b

4,93

Joanna Rurek

1d

4,86

Zuzanna Olejniczak

1c

4,78

Oliwia Osowska

1c

4,78

Klasy drugie

Imię i nazwisko

Klasa

Średnia

Maria Torzyńska

2b

5,79

Aleksandra Gembicka

2b

5,64

Weronika Czopik

2f

5,36

Weronika Jopek

2b

5,29

Łukasz Łukowiak

2h

5,29

Barbara Leporowska

2e

5,28

Aleksandra Szczot

2g

5,21

Agnieszka Gołębniak

2a

5,17

Agnieszka Maciejewska

2c

5,14

Agnieszka Moroz

2c

5,00

Aleksandra Trzmiel

2e

5,00

Adam Gącik

2b

5,00

Daria Maciejowska

2f

4,93

Patrycja Parysek

2g

4,93

Adrianna Ślebioda

2d

4,92

Marta Wysocka

2b

4,86

Małgorzata Sobota

2c

4,86

Klaudia Prządka

2e

4,85

Marta Tatarka

2h

4,79

Monika Zataj

2c

4,79

Eliza Dłubała

2c

4,79

Gabriela Mierzwa

2b

4,79

Martyna Waligóra

2f

4,78

Klasy trzecie

Imię i nazwisko

Klasa

Średnia

Adrianna Nowak

3e

5,78

Wojciech Świątkowski

3e

5,61

Marta Walkowiak

3g

5,56

Szymon Szczot

3e

5,39

Adam Grabowski

3e

5,22

Luiza Burchacka

3e

5,17

Milena Batycka

3f

5,12

Weronika Ziętkiewicz

3a

5,11

Jędrzej Kujawa

3e

5,06

Weronika Waligóra

3f

5,06

Marcel Konieczny

3c

5,00

Olivier Kończal

3g

5,00

Jakub Gielniak

3e

4,94

Adam Raszewski

3g

4,89

Alicja Chorzępa

3e

4,88

Barbara Orłowska

3c

4,78

Mikołaj Szczot

3c

4,78

Aleksandra Mrozińska

3d

4,78